• Customer Care
  • (888) 123-4567
Slide background

ВИРОБІВ ТА ПОСЛУГ

ВИРОБНИЧИХ ПРОЦЕСІВ,

СЕРТИФІКАЦІЯ

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ЗНАКА ОРГАНУ З СЕРТИФІКАЦІЇ / НАЗВА ОРГАНУ З АКРЕДИТАЦІЇ

Ім'я, дані та місцезнаходження власника знаку.

GRAND CERT Sp. z o.o.
ul. Serwituty 25
02-233 Warszawa
Tel .: +48 22 343 98 00
Faks: +48 22 343 98 10
e-mail: info@grand-cert.com
GRAND CERT Sp. z o.o. є власником товарного знаку GRAND CERT (далі по тексту «знак»), який може використовуватися, як показано в цьому Додатку.

Користувачі Grand Cert
Користувачі марки є власниками дійсних сертифікатів GRAND CERT, а власником сертифікату GRAND CERT слід розуміти ті компанії, яким були видані сертифікати GRAND CERT.

Надання права на використання знаку
GRAND CERT дозволяє користувачеві використовувати знак відповідно до положень угоди про надання сертифікату та відповідних документів, особливо цих умов GRAND CERT. Користувач товарного знаку гарантує, що використання товарного знаку в рекламних оголошеннях або інших заходах буде здійснюватися відповідно до цих умов. Право використання знаку обмежена юридичними особами і не може бути передано третім особам або спадкоємцям без спеціального дозволу GRAND CERT або підлягає поступку або викупу і будь-яким примусовим діям. Знак також не може використовуватися для позначення окремих продуктів і не може бути тісно пов'язаний з продуктами таким чином, щоб можна було припустити, що ці продукти сертифіковані GRAND CERT. Користувач товарного знаку зобов'язаний GRAND CERT за використання цієї марки і, зокрема, за її використання в рекламних цілях. Знак не може використовуватися сертифікованим клієнтом в лабораторних тестах або звітах про огляд, сертифікатах калібрування.

 
Розмір / Форма
Допускається використовувати тільки знак у формі і розмірі, показаної в додатку. Знак повинен бути легко читаним і добре помітним.

 
Сфера використання знаку
Використання знаку обмежується областю сертифікації компанії, зазначеної в сертифікаті сертифікації. Знак може використовуватися тільки в комерційних цілях і тільки в документах в комерційній листуванні і рекламних матеріалах.

 
Призупинення сертифікації
Якщо відповідно до правил сертифікації GRAND CERT сертифікація припинена, користувач знаку втрачає право використовувати знак. У цьому випадку користувач знаку може як і раніше мати документи з відміткою не більше одного місяця з моменту набрання чинності призупинення сертифікації.

 
Скасування сертифікації.
Якщо, згідно з правилами сертифікації GRAND CERT, сертифікація скасовується, користувач втрачає право використовувати знак. У цьому випадку користувач знаку може протягом максимум одного місяця після набрання чинності анулювання сертифікації як і раніше використовувати документи з міткою.

 
Інша втрата права на використання знаку
Право використання знаку закінчується як за датою закінчення терміну дії сертифікації, так і в разі, коли Сертифікаційний орган виявляє неправильне використання сертифікації. Сертифікаційний орган має право вживати таких заходів, як вилучення свідоцтва, публікація інформації про правопорушення та прийняття відповідних юридичних заходів. Якщо право на використання знаку закінчується, користувач товарного знаку може як і раніше використовувати документи, що мають цей знак, протягом одного місяця після закінчення терміну дії сертифіката.

Image

Grand Cert  sp. z o.o z siedzibą w Warszawie,
adres: ul.Serwituty 25, 02-233  Warszawa,
NIP 5223020640, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego
prowadzonego przez Sąd Rejonowy w 
dla m.st Warszawy
w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
pod numerem KRS: 0000529206

Feedback

CONTACT

GRAND CERT Sp. z o. o.
st. Serwituty 25
02-233 Warsaw
Phone: +48 22 343 98 00
Fax: +48 22 343 98 10
e-mail: info@grand-cert.com

GRAND CERT Sp. z o. o. (technical department)
st. Strumok 9/116
79020, Ukraine, Lviv
tel. +38 094 993 72 13
tel. +38 067 20 89 463
e-mail: info@grand-cert.com