• Customer Care
  • (888) 123-4567
Slide background

ВИРОБІВ ТА ПОСЛУГ

ВИРОБНИЧИХ ПРОЦЕСІВ,

СЕРТИФІКАЦІЯ

Global G.A.P.

Стандарт Global G.A.P. - міжнародний стандарт, що стосується належної сільськогосподарської практики, це науково-технічно обгрунтована система, яка гарантує високу якість і безпеку продукції і є підставою економічного успіху підприємства.

Введення стандарту Global G.A.P. є гарантією того, що конкретний продукт буде проведений в умовах жорсткого дотримання всіх рекомендацій і вимог на кожному технологічному етапі сільськогосподарського виробництва. Відповідно до вимог стандарту мінімізація виробничих ризиків проводиться шляхом відстеження всього виробничого циклу, наприклад, з моменту придбання або виробництва кормів, посівного матеріалу, інших технічних і технологічних ресурсів і до моменту виробництва кінцевих продуктів.


Стандарт Global G.A.P. визнаний Міжнародною ініціативою щодо безпеки харчових продуктів (GFSI), що означає відповідність даного стандарту найвищим міжнародним вимогам щодо безпеки продукції.

На кого розрахований стандарт.
Стандарт Global G.A.P. розроблений для сертифікації сільгоспвиробників (виробників первинної продукції) які займаються її виробництвом і вирощуванням, наприклад збір врожаю, доїння, розведення тварин до моменту забою, рибальство тощо. А також сфера сертифікації охоплює первинну обробку продукції, в тому числі операції, які не руйнують первинну структуру продукту, сюди наприклад, відноситься охолодження, упаковки та транспортування продукції, обробки продукції сполуками, які зрадять їй певних властивостей.

Стандарт розрахований для наступних галузей сільського господарства:

Рослинництво (овочі і фрукти; зернові, чай; зелену каву, декоративні культури і квіти і т.д.).
Тваринництво (вирощування великої рогатої худоби та овець; свиней; телят, вирощування курей, вирощування індиків; транспортування тварин; молочні ферми тощо).
Розведення водних тварин і рослин.

Переваги, які виникають в результаті впровадження стандарту Global G.A.P:

Зростання рівня довіри споживачів щодо безпеки продукції, іміджу та рейтингу компанії в цілому. Демонстрація орієнтованості компанії в напрямку виробництва безпечної продукції.
Гарантія виробництва сільськогосподарської продукції, яка є безпечною для кінцевого споживача, зокрема гарантовано повне виключення накопичення продукцією шкідливих речовин хімічного походження.
Створення таких умов виробництва, які повністю виключають або попереджають фізичне і біологічне забруднення продукції.
Гармонізація систем управління безпечністю харчових продуктів, здоров'я та безпеки праці персоналу та охорони навколишнього середовища.
Установка нових та вдосконалення існуючих виробничих і бізнес взаємозв'язків з іншими виробниками.
Image
Image

Grand Cert  sp. z o.o z siedzibą w Warszawie,
adres: ul.Serwituty 25, 02-233  Warszawa,
NIP 5223020640, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego
prowadzonego przez Sąd Rejonowy w 
dla m.st Warszawy
w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
pod numerem KRS: 0000529206

Зворотний зв'язок

Контакти

GRAND CERT Sp. z o.o.
вул. Cервітути 25
02-233, м.Варшава
Тел .: +48 22 343 98 00
Факс: +48 22 343 98 10
info@grand-cert.com


GRAND CERT Sp. z o.o. (Технічний офіс)
вул. Струмок 9/116
79020, Україна, м.Львів
Тел.+38 094 993 72 13
Тел. +38 067 20 89 463
quality.pl@grand-cert.com