O NAS

GRAND CERT

Grand Cert – organ certyfikacyjny, który oferuje ekonomicznie skuteczne i korzystne rozwiązania w zakresie certyfikacji różnych systemów zarządzania. Celem działalności firmy jest maksymalne zadowolenie wymagań Klienta, zapewnienie terminowego, pełnego, zawodowego wykonywania wszystkich zobowiązań przed nim.

BAZA CERTYFIKATÓW

Jeśli chcesz poznać regiony geograficzne, w których działamy, status tego certyfikatu, nazwę, odpowiedni dokument regulacyjny, obszar i lokalizację geograficzną (miasto i kraj) konkretnego certyfikowanego klienta, skontaktuj się bezpośrednio z Urzędem Certyfikacji pod adresem
e-mail: quality@grand-cert.com

IFS FOOD

Norma dotycząca zapewnienia bezpieczeństwa i jakości produktów spożywczych sprzedawanych przez sprzedawców detalicznych pod znakami towarowymi.

ISO 9001

To podstawa do zbudowania systemu zarządzania jakością, który umożliwia firmie utrzymanie stabilnej jakości produktów.

ISO 22000

Norma ma na celu stworzenie systemów zarządzania bezpieczeństwem i jest przeznaczona do produkcji, dostaw i sprzedaży artykułów spożywczych.

GLOBAL G.A.P

Aby produkt był wykonywany zgodnie ze wszystkimi zaleceniami i wymaganiami na każdym etapie technologicznym produkcji rolniczej.

AKTUALNOŚCI

Certyfikacja zgodnie z IFS Food v.7

IFS Food Standard to uznany przez GFSI (Global Food Safety Initiative) standard audytu producentów żywności. 

Nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo żywności oraz jakość procesów i produktów.
Norma wspiera działy produkcji i marketingu w ich wysiłkach na rzecz bezpieczeństwa marki i jakości. IFS Food został opracowany przy pełnym i aktywnym udziale jednostek certyfikujących, detalistów, przemysłu spożywczego i firm gastronomicznych.

Korzyści z posiadania certyfikatu IFS Food:

  • Podejście IFS oparte na ryzyku umożliwia indywidualną ocenę ryzyka i koncentruje się na obszarach istotnych dla unikalnych procesów każdej firmy.
  • System napędza ciągłe doskonalenie: System punktacji IFS wskazuje, w jaki sposób oceniana firma może jeszcze bardziej poprawić swoje wyniki, pomagając osiągnąć wyższy poziom zarządzania bezpieczeństwem produktów i zapewnieniem jakości.
  • Podejście nienakazowe pozwala na rozwiązania szyte na miarę: umożliwia firmom określenie metod kontroli zagrożeń, które są najlepiej dopasowane do ich unikalnych warunków.
  • Wymagania obniżają koszty operacyjne i zwiększają wydajność: Wdrażając wymagania IFS, firmy usprawniają swoje procesy, zmniejszając ilość odpadów i koszty związane z wycofaniem, reklamacjami lub odrzuconymi produktami i przeróbkami.
  • Certyfikacja IFS zwiększa sprzedaż: certyfikowane firmy zatrzymują dotychczasowych klientów i zdobywają nowych dzięki IFS. Wykazują, że spełniają oczekiwania klientów w zakresie bezpieczeństwa i jakości produktów oraz są godnym zaufania partnerem biznesowym.

Jeśli jesteś zainteresowany przejściem audytu zgodnie ze standardem IFS Food v.7 i po pozytywnym wyniku otrzymasz certyfikat o międzynarodowym standardzie, że Twoja firma naprawdę spełnia międzynarodowe standardy, skontaktuj się z GRAND CERT Sp. z o.o.

Nasz kompetentny zespół pomoże Ci osiągnąć Twój cel! 

grand cert

KONTAKT

GRAND CERT Sp. z o.o.
ul. Serwituty 25
02-233 Warszawa
Tel.: +48 22 343 98 00
Faks: +48 22 343 98 10
e-mail:info@grand-cert.com

GRAND CERT Sp. z o.o. (Dział techniczny)
pr. Chornowola 63
79020, Ukraina, Lwów
Теl. +38 094 993 72 13
Теl. +38 067 20 89 463
e-mail: info@grand-cert.com

CRM-форма з'явиться тут